Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HISTORIE MIŁOSNE

Prezentujemy  historie wielkich znanych miłości, a także doświadczenia i obserwacje z życia naszych Wróżek, oraz przyjaciół tego portalu.

Etapy miłosnego związku
Autor: Agnelya
 Każdy związek ma swój początek, etap środkowy i niestety czasami zakończenie. W pierwszym etapie oceniamy osobę na podstawie cech fizycznych, decydujemy czy uważamy kogoś za atrakcyjnego, a jeśli nie, wtedy nie zabiegamy o jego względy i nie nawiazujemy z (...)
Bo on powiedział. . . czyli ile jest prawdy w (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Odkąd świat istnieje były różnice w zachowaniu, charakterach oraz psychice kobiet i mężczyzn. Tak zostaliśmy stworzeni, że inaczej postrzegamy rzeczywistość. Kobiety bardziej (...)
BUDOWANIE ZWIĄZKU
Autor: Róża
Każdy z nas chce zakochać się z wzajemnością. Być razem na dobre i złe. Tak właśnie wyobrażamy sobie szczęście. Szukamy go wszędzie. . tylko nie tam, gdzie naprawdę jest. Tzn??? (...)
Wspomnienia. . . .
Autor: Usunięty Ekspert
Było już tradycją, że maturalne klasy musiały w maju odbyć pielgrzymkę do miejsca kultu, aby odebrać dyplom z religii. Tak też Danka wraz ze swoją szkołą udała się do świętego (...)
Rehabilitacja
Autor: Usunięty Ekspert
Żyjąc mamy wzloty i upadki ale mamy też plany, marzenia. Każdy w mniejszym czy większym stopniu coś sobie założył, do czegoś dąży, ma pomysł na kilka lat życia i nagle chwila (...)
Bajka dla dorosłych
Autor: Usunięty Ekspert
Leżeli przytuleni na plaży a afrykańskie słońce mocno dawało o sobie znać. Masował jej ciało na zmianę z morskim przypływem i delikatnie całował szyję. Zamknęła oczy, poddała (...)
Co zrobić jeśli on nie odwzajemnia naszych (...)
Autor: Agnelya
Młoda  35-letnia kobieta Izabela zakochała się w kilkanaście lat młodszym od siebie mężczyźnie, który nie odwzajemnia jej uczuć. . . Jakże często spotykana sytuacja. Mieszkali po (...)
ROZWÓD I ODZYSKANIE SPOKOJU
Autor: Róża
Najdłuższe wojny to. . . wojny podjazdowe w rodzinie. Kiedy więź wygasa jest bój o sprawy materialne wypracowane przez partnerów przez lata pożycia. Gdy są dzieci, jest dodatkowy (...)
Małżeństwo-przejście w następny etap
Autor: Róża
Pierwsze zauroczenie przemija po upływie roku, dwóch lat, nieraz później. Takie po prostu jest życie. Tempo życia, praca ponad miarę, nie sprzyjają zacieśnianiu więzi. . . Podejmując (...)
Magia uczuć. . . . wróżb Andrzejkowych
Autor: Xena
Opowiem Wam historię, którą usłyszałam od jednej ze swoich klientek. . . . i poczułam ciepło w środku:) Jako młoda dziewczyna lubiła przebywać w towarzystwie swoich trzech (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl