Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HISTORIE MIŁOSNE

Prezentujemy  historie wielkich znanych miłości, a także doświadczenia i obserwacje z życia naszych Wróżek, oraz przyjaciół tego portalu.

HOROSKOP MIŁOSNY OD 20. 01 DO (...)
Autor: Anna Bell
BARAN Nie porozumienia z partnerem wkrótce przejdą do historii a Ty na nowo poczujesz się kochana i doceniana. Poprawa relacji sprawi, że nadejdzie czas na podjęcie ważnych decyzji związanych na przykład z powiększeniem rodziny czy budową domu. Samotny Baran (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 13. 01 DO 19. 01. 2013
Autor: Anna Bell
BARAN W miłości nie nastawiaj się na domowe rewolucje, w tym tygodniu przygotuj się na to, że nie uda Ci się przeprowadzić żadnych poważnych rozmów ze swoim partnerem ale jeśli już (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 30. 12 DO 05. 01. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Drobne przykrości w związku Was nie ominą ale tym razem Ty pierwsza wyciągniesz rękę do zgody i wzajemne niesnaski szybko miną i dalej będziesz spokojnie kontynuować podjęte (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 23. 12 DO 29. 12. 2013
Autor: Anna Bell
BARAN Zabiegasz o to by bliska Ci osoba nie dowiedziała się zbyt dużo o twojej przeszłości, jednak skrywanie tajemnicy nie pozwoli Ci zbudować relacji pełnej otwarcia i szczerości, to (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 16. 12 DO 22. 12. 2013
Autor: Anna Bell
  BARAN Pewien etap relacji miedzy Wami zakończył się, Ty i parter przeszliście na kolejny etap i zaczniecie rozmyślać o wspólnym zamieszkaniu. Przepełnia Cię energia, ta miłość (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 09. 12 DO 15. 12. 2013
Autor: Anna Bell
    BARAN To czas kiedy Ty i partner przejdziecie pomyślnie kolejną fazę Waszego związku. Wasza relacja umocni się, stanie się bardziej dojrzała, pojawią się wspólne plany na (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 25. 11 DO 01. 12. 2013
Autor: Anna Bell
BARAN Barany będące w związku w sumie czeka tydzień spokoju, sen z powiek będą Wam tylko spędzać Wasze kłopoty finansowe i długi, których od dawna próbujecie się pozbyć a jednak (...)
Różne oblicza miłości część III
Autor: Agnelya
Czy można kochać dwóch mężczyzn jednocześnie? Z takim pytaniem zwróciła się do mnie jedna z moich klientek…zaczęła ciągnąć wątek, że w jednym ceni ciepło, stabilność i (...)
Różne oblicza miłości część II
Autor: Agnelya
Ze statystyk wynika że 94 % gejów i 43 % lesbijek w porównaniu z 30 % żonatych mężczyzn i 22 % mężatek przyznaje się do tego że „uprawia seks” z kimś innym niż stały partner. (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 18. 11 DO 24. 11. 2013
Autor: Anna Bell
BARAN Początek tygodnia przyniesie Tobie i partnerowi spór. Masz świadomość Waszej trudnej sytuacji jednak uważasz, że Twoja połowa zupełnie Cię nie rozumie i z tego też powodu (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl