Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HISTORIE MIŁOSNE

Prezentujemy  historie wielkich znanych miłości, a także doświadczenia i obserwacje z życia naszych Wróżek, oraz przyjaciół tego portalu.

Klucz do szczęścia w (...)
Autor: Agnelya
Miłość zakrywa wiele wad, a zakochana kobieta widzi tylko zalety, albo mówi: „Ja go zmienię. ” I tu pojawia się pytanie, czy kochasz na pewno tego człowieka, czy kogoś kto ma się stać Twoim ideałem w wyniku Twoich zabiegów. Często jest tak, że kobieta (...)
Bóg tak chciał. . .
Autor: Usunięty Ekspert
Bożena przyszła na świat w konserwatywnej i wierzącej rodzinie. Jej brat został księdzem i ona też, będąc w szkole średniej myślała o pójściu do zakonu. Los jednak zadecydował (...)
Kryzys małżeński - jak go przezwyciężyć?
Autor: Agnelya
Jeśli Twoje małżeństwo przechodzi kryzys to  na pewno zastanawiasz się, czy jest jakaś nadzieja na uratowanie związku. W tej sytuacji warto zadać sobie pytanie, co leży u podłoża (...)
RYTUAŁ NA PRZYCIĄGNIĘCIE MIŁOŚCI
Autor: Usunięty Ekspert
Najpierw musisz pokochać samą/ego siebie i zaakceptować; dopiero wtedy pokocha Cię "KTOŚ". Inaczej przyciągniesz niewłaściwą osobę. Będzie tylko ból i cierpienie. Przygotuj sobie (...)
RYTUAŁ NA ODCIĘCIE SIĘ OD NIESPEŁNIONEJ (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Rytuał ten jest przeznaczony dla osób, które przeżywają żal po stracie miłości, kiedy obiekt naszych uczuć nie jest nami już w ogóle zainteresowany, a my ciągle tkwimy w (...)
PIERWSZA MIŁOŚĆ
Autor: Agnelya
Kiedyś przed laty Bartek i Monika chodzili ze sobą do liceum. Przez 4 lata uchodzili za idealną parę- papużki nierozłączki. Pierwsze randki, pocałunki, chwile intymne. . . Ich klasowi (...)
Czy jesteście dobraną parą?
Autor: Agnelya
Niejedno małzeństwo staje się nieszczęśliwe lub kończy się rozwodem, bo partnerzy są "niedobrani". Harmonia w związku ma duże znaczenie,   bo jeśli dwoje ludzi się nieodpowiednio (...)
Spotkanie po latach
Autor: Usunięty Ekspert
Siedziały kiedyś w jednej szkolnej ławce a teraz siedzą przy jednym stoliku w kawiarni. Minęło tyle długich lat kiedy ostatni raz miały kontakt. Magda odnalazła Ewę na portalu (...)
Porada w pewnej sprawie
Autor: Usunięty Ekspert
Przyszła kiedyś do mnie młoda kobieta. W oczach miała pustkę, nic nie można było wyczytać. Jej problem polegał na tym, że mąż (dziesięć lat starszy ) notorycznie podejrzewał ją (...)
ZŁUDNE NADZIEJE
Autor: Agnelya
Rok temu umówiła się ze mną Pani na wróżbę Zaraz po wejściu powiedziała mi, że przyjechała z daleka i jestem już 20-tą wróżką, u której radzi się w "intymnej", jak to (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl