Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
POZNANIE

Artykuły przedstawione w tym dziale pozwolą nam, choć na chwilę, zwrócić się ku sobie. Będziemy zajmować się zagadnienaimi, które od wieków trapiły filozofów,psychologów i myślicieli rozważających nad sensem ludzkiego życia, zgodnie z maksymą: "Nosce te ipsum!" - "Poznaj siebie samego!"

Czym jest ThetaHealing?
Autor: Usunięty Ekspert
Theta jest nazwą, którą naukowcy zarezerwowali dla częstotliwości fal mózgowych od 4 do 7 Hz. Jest to stan głębokiej medytacji, stan, w którym możemy wykreować dowolny aspekt naszego życia, zgodnie z naszą wolą. W stanie theta można uaktywnić chromosomy (...)
Co na nas działa- Saturn w Skorpionie- (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Saturn w Skorpionie to jedna z najsilniejszych konfiguracji planetarnych jaką mamy doświadczyc. Działanie Saturna w Skorpionie będzie na nas wpływać, aż do września 2015 r. Co to (...)
Merkury- planeta inteligencji w znaku (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Planeta Merkury zagościła w pełnym współczucia i empatii znaku Ryb, przebywać tam będzie aż do 13 kwietnia. Co to może dla nas oznaczać ? W tym okresie możemy spodziewać się, że (...)
Wpływ Księżyca na nasze życie
Autor: Usunięty Ekspert
Księżyc wywiera duży wpływ na naszą planetę, powodując przypływy i odpływy mórz i oceanów oraz ma silny wpływ na mieszkańców Ziemi, zwłaszcza na ich organizmy i działania. (...)
Liczba psychiki. Co to takiego?
Autor: Usunięty Ekspert
Dzień czas i miejsce urodzenia służą astrologom i numerologom do przygotowywania horoskopów. Takie informacje również się przydają podczas pisania analiz charakterologicznych, są (...)
Feng Shui
Autor: Usunięty Ekspert
Feng shui jest starożytną sztuką, której celem jest osiągnięcie zgodności z naturą. Sztuka ta wywodzi się z Chin, i tam obejmowała ona przede wszystkim ogólny rozkład miast jak i (...)
Polacy a wiara w przesądy (część I)
Autor: Usunięty Ekspert
Badania socjologiczne potwierdzają, że wiara w przesądy jest głęboko zakorzeniona we współczesnych społeczeństwach. Przesądy to przekonania zbiorowe, podzielane przez członków (...)
Moc Kamieni-Diament.
Autor: Usunięty Ekspert
Informacje ogólne: Nazwa pochodzi od greckiego słowa Adamas = niepokonany, niezniszczalny i nawiązuje do wyjątkowej twardości tego minerału. Jest on odporny na wszelkie działanie (...)
NASI ARCHANIOŁOWIE - ARCHANIOŁ RAFAEL
Autor: Usunięty Ekspert
Archanioł Rafael jest jednym z siedmiu Aniołów, którzy mają prawo przebywać przed majestatem Boga. Imię Rafael oznacza “Bóg uzdrawia”. Tajemniczą siłą Archanioła Rafaela jest (...)
Regresing niehipnotyczny
Autor: Usunięty Ekspert
Czym jest Regresing®?  Regresja - termin ten (z łac. ) tłumaczy się jako "kroczący wstecz, cofający się do skutków, do przyczyn" najlepiej oddaje, czego dotyczy metoda (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl