Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
POZNANIE

Artykuły przedstawione w tym dziale pozwolą nam, choć na chwilę, zwrócić się ku sobie. Będziemy zajmować się zagadnienaimi, które od wieków trapiły filozofów,psychologów i myślicieli rozważających nad sensem ludzkiego życia, zgodnie z maksymą: "Nosce te ipsum!" - "Poznaj siebie samego!"

Twój Dzień urodzenia - poznaj (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Przychodząc na świat mamy odgórnie dany tzw. posag urodzeniowy. Składa się na to dzień, miesiąc i rok urodzenia. Wszystkie czynniki są bardzo ważne i mają ogromny wpływ na nasze życie. Są ludzie co mają szeroko pojęte - SZCZĘŚCIE i gwiazdy im sprzyjają, (...)
Magia palenia świec
Autor: Usunięty Ekspert
Witajcie moi kochani, dzisiaj małe co nieco o magii palenia świec… W zależności od sfery problemu wybieramy odpowiedni kolor świecy: BIAŁA- na oczyszczenie, ochronę mieszkania, (...)
O czym mówią nam zmarli? Kontakty ze światem (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Zapewne nie raz zastanawialiście się Państwo czy naprawdę można nawiązać kontakt z duszą zmarłej osoby, a nawet uzyskać od niej informacje. Mam oczywiście na myśli prawdziwe (...)
WIELKANOCNE tradycje
Autor: Róża
WIELKANOC-to święto obfitości, życia, wspólnoty i radości. Od dawna obyczaj nakazuje, że choćby cały rok był ubogi, to w święta wielkanocne musimy najeść się do syta. Obfitość (...)
Duchy natury pomocne naszym roślinom
Autor: Usunięty Ekspert
Nadeszła wiosna. Przyroda budzi się do życia. Niebawem z dalekich krajów powrócą migrujące ptaki, na drzewach pojawią się pąki, a na łąkach pierwsze kwiaty, trawa. Nadchodzi tym (...)
Anioły-Opiekunowie roślin i znaków zodiaków
Autor: Usunięty Ekspert
Już od najdawniejszych czasów ludzie znali mowę kwiatów i z nimi to właśnie utożsamiali charaktery i losy ludzkie. Świat roślin ma swoje tajemnice. W każdej roślinie drzemie jej (...)
Kobiety, mężczyźni i ich emocje
Autor: Usunięty Ekspert
Niektóre róznice w zakresie emocjonalnosci między kobietami a mężczyznami mają podłoże biologiczne i np. takie zaburzenia emocjonalne, jak ataki paniki czy depresja częściej (...)
Dlaczego afirmacje nie działają?
Autor: Usunięty Ekspert
Zapewne zastanawiasz się od czasu do czasu, dlaczego afirmacje nie działają. Od miesiąca powtarzasz „Jestem bogaty” i nic w tym kierunku nie zmienia się. Dlaczego? Być może (...)
Magia pór roku, czyli najlepsze pory na (...)
Autor: Anna Bell
1. Przesilenie zimowe- okres przesilenia zimowego przypadającego na dzień 21 grudnia jest najbardziej odpowiedni dla zabiegów magicznych związanych z PIENIĘDZMI i korzyściami (...)
Klątwy i uroki- dowiedz się o nich więcej
Autor: Usunięty Ekspert
Kochani chciałabym wam przybliżyć temat klątw i uroków. Czy wiecie czym sie różnią? jak sie objawiają i jakie mają skutki? Wierzycie w nie? Skoro jesteście na tym portalu, czytacie (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl