Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
PŁEĆ I CIAŁO

Dział poświęcony róznym koncepcjom dotyczącym płci i ciała człowieka.

Dlaczego afirmacje nie działają?
Autor: Usunięty Ekspert
Zapewne zastanawiasz się od czasu do czasu, dlaczego afirmacje nie działają. Od miesiąca powtarzasz „Jestem bogaty” i nic w tym kierunku nie zmienia się. Dlaczego? Być może nieustannie trzymasz się pracy, której nie lubisz lub wykonujesz pracę, w której (...)
SPOSOBY DOMOWE NA STRES
Autor: Róża
Są różne sposoby przeciwdziałania stresu. . . a mianowicie: Dobra i wskazana będzie: -aromaterapia, działanie olejków eterycznych przez wdychanie nosem, skąd przenikają do mózgu i (...)
PARĘ KILO MNIEJ dzięki sobie samej
Autor: Róża
Odchudzanie to często TYLKO postanowienie noworoczne. 20% wytrwa niestety w  postanowieniu. Konieczna jest bowiem trwała zmiana stylu życia. Nie wolno zniechęcać się niepowodzeniami. (...)
Wiek metrykalny a. . . wygląd i kondycja skóry
Autor: Róża
Im starsza skóra, tym większa pielęgnacja i skromniejszy makijaż. Z wiekiem spowalnia się metabolizm. Wpływ ma to i na skórę niestety. Jak szybko powstają zmarszczki i jak szybko (...)
Czekolada- antidotum na zranione serce
Autor: Róża
CZEKOLADA to doskonały plaster na zranioną duszę. Jak badania wskazały jadana ROZSĄDNIE nie zagraża figurze. Do XIX wieku ziarna kakaowca sprzedawane były w aptekach jako afrodyzjak. Nie (...)
DOMOWE SPA. Urządź je u siebie!
Autor: Róża
Zimno i ponury nastrój. . . . jak to zmienić? aury raczej się nie da . . . ale. . . nastrój?? czemu nie?? nalewki, drinki w weekend rozluźniają, wprawiają w dobry nastrój. Ale są też (...)
PROFILAKTYKA antywirusowa
Autor: Róża
Jeżeli mamy silny układ odpornościowy to jesteśmy wybrańcami losu. Infekcje gardła, krtani  zazwyczaj ciągną się tygodniami. Aby uniknąć infekcji, trzeba wzmocnić organizm. Układ (...)
KOREKTA TWARZY-zasady
Autor: Róża
Nikt z nas nie jest doskonały. Przedstawię pokrótce tajniki makijażu… Kiedyś w skrócie wam już o tym nadmieniłam. Teraz precyzyjnie ujmę to w zdaniach. WYSTAJĄCA BRODA-nanieś (...)
Zalecenia dietetyczne, czyli jak pomóc dziecku (...)
Autor: Xena
Każda dieta, a zwłaszcza dieta stosowana u dzieci i młodzieży powinna być dobierana indywidualnie. Potrzeby żywieniowe rosnącego dziecka zależą od wieku, płci, aktywności fizycznej, (...)
ZAPACH. . . Jak go wybrać?
Autor: Róża
ZAPACH. . . cóż to takiego?? To co pachnie jest dla innych dwuznaczne i nie pasuje, ani do osoby, ani okoliczności. Młoda kobieta winna używać delikatnych stonowanych zapachów (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl