Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
PŁEĆ I CIAŁO

Dział poświęcony róznym koncepcjom dotyczącym płci i ciała człowieka.

PIELĘGNACJA UŚMIECHU
Autor: Róża
Podobno kolor zębów jest dziedziczny. Na skutek picia kawy, palenia papierosów  i braku higieny kolor się zmienia i jakość uzębienia też. Jeżeli w wieku dziecięcym dużo chorowaliśmy, przyjmowaliśmy antybiotyki może to wpłynąć radykalnie na szkliwo i (...)
Medycyna naturalna
Autor: Usunięty Ekspert
Ciepło-zimna kąpiel stóp jest wskazana przy: - zimnych stopach, -zaburzeniach ukrwienia, -niskim ciśnieniu, -problemach krążeniowych, -przewlekłych przeziębieniach, szczególnie (...)
Joga -pomocna w odkwaszaniu organizmu. (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Joga, podobnie jak inne metody relaksacyjne, działa odkwaszająco na organizm. To doskonała metoda odkwaszania, podobnie jak tai – chi, tybetańskie ćwiczenia relaksacyjne Kum Nye czy qi (...)
NOWOCZESNY MĘŻCZYZNA. . . . tzn jaki??
Autor: Róża
Nowoczesny mężczyzna. . . czy jest jakiś określony wzorzec? Czy taki istnieje? Ideałem byłby: zadbany, inteligentny, wrażliwy etc. Nie ma jednak idealnej kobiety i  nie ma też (...)
RETINOL SPOSOBEM NA PRZEDŁUŻENIE MŁODOŚCI
Autor: Róża
Starzenie się jest grupą procesów o zróżnicowanych mechanizmach. Nie zostały niestety one do końca zbadane. Można je podzielić na te, które są związane z mikrourazami na poziomie (...)
Kosmetyki i konserwanty
Autor: Róża
Mówimy i piszemy ostatnimi czasy o szkodliwości konserwantów dla zdrowia. . . dziś trochę wiadomości o konserwantach zawartych w kosmetykach. Lubimy produkty naturalne. Najchętniej (...)
Pracowanie na swój wygląd
Autor: Usunięty Ekspert
Odchudzanie! Na to słowo większość kobiet dostaje gęsiej skórki. Każda chciałaby zrzucić parę kilogramów, aby sprostać ówczesnym kanonom mody na szczupłe i wiotkie kibicie. Na (...)
PRZECHOWYWANIE KOSMETYKÓW
Autor: Róża
Każdy kosmetyk zawiera mnóstwo związków chemicznych, które zmieniają właściwości np. dostęp powietrza, zmiany temperatury etc. A zatem, gdzie je przechowywać by skład sie nie (...)
LEKI POD KONTROLĄ CZY SUGESTIA REKLAMY??
Autor: Róża
Kupując leki i witaminy czym tak naprawdę się kierujemy? Zdrowym rozsądkiem? reklamą w tv?/czy reklamy tv przekraczają granice rozsądku i wprowadzają nas w błąd by "nabić kabzę" (...)
Czy ładna powierzchowność mówi o tym jakim (...)
Autor: Agnelya
Czy ktoś z Was kochani zastanawiał się kiedyś nad tym, co mówi o nas nasza powierzchowność? Czy ładna powierzchowność mówi o tym, jakim jesteśmy człowiekiem? Dopóki byliśmy (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl