Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
PŁEĆ I CIAŁO

Dział poświęcony róznym koncepcjom dotyczącym płci i ciała człowieka.

Naucz się odczytywać, co mówi (...)
Autor: Alenna
Często nasz organizm daje nam sygnały a my nie umiemy ich rozszyfrować lub przechodzimy z tym do porządku dziennego nie starając się nawet tego wyjaśniać. Często ból, którego nie da się wytłumaczyć to znak w ciele że powinieneś się pozbyć jakiegoś (...)
Gra miłosna czy niewinny wampiryzm?
Autor: Usunięty Ekspert
Gry miłosne są prawdziwą prowokacją do wampiryzmu. Kobieta, która czuje, że „odlatuje” pod wpływem pieszczot partnera, najlepiej zrobi, jak będzie się go wystrzegać. To nie (...)
Odblokowanie czakr za pomocą harmonizującej (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Czakry  (czakramy)  są ośrodkami energetycznymi w ciele człowieka. Harmonijne działanie wszystkich czakr ma bardzo istotne znaczenie. Zablokowana czakra oznacza blokady w swobodnym (...)
Zdrowy styl życia, czyli jak chronić swoje (...)
Autor: Agnelya
Środki masowego przekazu nieustannie zalewają nas informacjami na temat diet, sposobów odżywiania, ćwiczeń. Niestety często te informacje nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. (...)
Dotyk symptomem uczucia
Autor: Róża
Tęsknota za miłosnym i akceptującym dotykiem jest w nas zakodowana bardzo mocno. Czuły dotyk jest wyrazem bliskości, miłości i przywiązania do drugiej osoby. Troskliwa dłoń to (...)
Rodzaje aktywności. Wybierz dla siebie!
Autor: Róża
Wybór ćwiczeń jest bardzo istotny i dla umysłu i dla ciała. Mamy czerpać przyjemność z wysiłku fizycznego. MARSZ I JOGGING: Najlepiej zacząć od marszu, jeżeli dość długo nie (...)
Korzyści z aktywności fizycznej
Autor: Róża
Regularny ruch to nie tylko atrakcyjny wygląd i zgrabna sylwetka ale też korzyści zdrowotne. . . SERCE i UKŁAD KRĄŻENIA: Serce intensywnie pracuje podczas ćwiczeń. Serce pompuje (...)
SPORT I JEGO WPŁYW NA NASZE ZDROWIE
Autor: Róża
  Pod względem uprawiania sportu wypadamy miernie na tle innych krajów. Tylko 51 % Polaków przyznaje się do regularnych ćwiczeń. Ci co nie ćwiczą wymawiają się brakiem czasu, (...)
Mudry- przywracanie równowagi w organizmie
Autor: Usunięty Ekspert
Czym są mudry? Mudry, nazywane czasem jogą dłoni, są specjalnym układem palców i dłoni. Przypominają assany jogi i podobnie jak one, w ciągu kilku minut, mogą zwiększyć przepływ (...)
MUDRY-POZYCJE UZDRAWIAJĄCE DŁONI
Autor: Róża
Mudry mają działanie energetyczne, wzmacniające i profilaktyczne. Są bezpieczne dla zdrowia, bez względu na schorzenie. Na naszych dłoniach mieści się wiele punktów przepływu energii, (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl