Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
PRACA NAD SOBĄ

W tym dziale spróbujemy odpowiedziedź na pytania:

- Od czego zaczyna się praca nad sobą ?
- Co mi może dać praca nad sobą ?
- Dlaczego warto z uwagą zwrócić się ku sobie ?

Pracowanie na swój wygląd
Autor: Usunięty Ekspert
Odchudzanie! Na to słowo większość kobiet dostaje gęsiej skórki. Każda chciałaby zrzucić parę kilogramów, aby sprostać ówczesnym kanonom mody na szczupłe i wiotkie kibicie. Na każdym  kanale humor psują same modelki a. . . . na ulicy coraz grubsze (...)
Naucz się odczytywać, co mówi Twoje ciało
Autor: Alenna
Często nasz organizm daje nam sygnały a my nie umiemy ich rozszyfrować lub przechodzimy z tym do porządku dziennego nie starając się nawet tego wyjaśniać. Często ból, którego nie da (...)
Gra miłosna czy niewinny wampiryzm?
Autor: Usunięty Ekspert
Gry miłosne są prawdziwą prowokacją do wampiryzmu. Kobieta, która czuje, że „odlatuje” pod wpływem pieszczot partnera, najlepiej zrobi, jak będzie się go wystrzegać. To nie (...)
Odblokowanie czakr za pomocą harmonizującej (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Czakry  (czakramy)  są ośrodkami energetycznymi w ciele człowieka. Harmonijne działanie wszystkich czakr ma bardzo istotne znaczenie. Zablokowana czakra oznacza blokady w swobodnym (...)
Zdrowy styl życia, czyli jak chronić swoje (...)
Autor: Agnelya
Środki masowego przekazu nieustannie zalewają nas informacjami na temat diet, sposobów odżywiania, ćwiczeń. Niestety często te informacje nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. (...)
Pozytywne myślenie drogą do sukcesu
Autor: Róża
Aby osiągnąć sukces trzeba . . . W TO WIERZYĆ! Dobry humor i pozytywne myślenie, radość i uśmiech to już połowa sukcesu. Musimy być jednak przekonani o tym, że jest to możliwe, a z (...)
Demony zazdrości, jak się od nich uwolnić?
Autor: Usunięty Ekspert
Demony zazdrości czyhają na niemal każdy związek. Te demony, znane ze swoich zielonych oczu, nie tylko niszczą wiele związków, ale także pozostawiają po sobie ogromny ból, złość i (...)
Rodzaje aktywności. Wybierz dla siebie!
Autor: Róża
Wybór ćwiczeń jest bardzo istotny i dla umysłu i dla ciała. Mamy czerpać przyjemność z wysiłku fizycznego. MARSZ I JOGGING: Najlepiej zacząć od marszu, jeżeli dość długo nie (...)
Korzyści z aktywności fizycznej
Autor: Róża
Regularny ruch to nie tylko atrakcyjny wygląd i zgrabna sylwetka ale też korzyści zdrowotne. . . SERCE i UKŁAD KRĄŻENIA: Serce intensywnie pracuje podczas ćwiczeń. Serce pompuje (...)
SPORT I JEGO WPŁYW NA NASZE ZDROWIE
Autor: Róża
  Pod względem uprawiania sportu wypadamy miernie na tle innych krajów. Tylko 51 % Polaków przyznaje się do regularnych ćwiczeń. Ci co nie ćwiczą wymawiają się brakiem czasu, (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl