Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
PRACA NAD SOBĄ

W tym dziale spróbujemy odpowiedziedź na pytania:

- Od czego zaczyna się praca nad sobą ?
- Co mi może dać praca nad sobą ?
- Dlaczego warto z uwagą zwrócić się ku sobie ?

Magiczne myślenie- na czym polega
Autor: Usunięty Ekspert
James Frazer w swojej klasycznej już pracy na temat religii i magii opisał kilka typów myślenia magicznego. Jednym z podstawowych praw magii sympatycznej jest prawo przenoszenia. Zgodnie z tym magicznym prawem, rzecz, która zetknie się z człowiekiem w pewien (...)
Mudry- przywracanie równowagi w organizmie
Autor: Usunięty Ekspert
Czym są mudry? Mudry, nazywane czasem jogą dłoni, są specjalnym układem palców i dłoni. Przypominają assany jogi i podobnie jak one, w ciągu kilku minut, mogą zwiększyć przepływ (...)
MUDRY-POZYCJE UZDRAWIAJĄCE DŁONI
Autor: Róża
Mudry mają działanie energetyczne, wzmacniające i profilaktyczne. Są bezpieczne dla zdrowia, bez względu na schorzenie. Na naszych dłoniach mieści się wiele punktów przepływu energii, (...)
Kilka cennych porad na ZŁAMANE SERCE
Autor: Usunięty Ekspert
Osoba, o której myślaleś/aś, że jest miłością na resztę życia złamała Ci właśnie serce? Czy Twój świat z tego powodu legł w gruzach? Czujesz się zrozpaczony/a? To jest (...)
Asany, które dodadzą Ci brakującej energii
Autor: Xena
Asany- to  pozycje wzmacniające, rozciągające i oczyszczające ciało. Właściwa praktyka prowadzi do wewnętrznej równowagi: osoby nerwowe uspokajają się, osoby depresyjne joga (...)
Menopauza- pielęgnacja ciała i terapia (...)
Autor: Róża
Okres menopauzy trwa ok. 8 lat. To czas zmian naszej skóry. Potem jej potrzeby już się stabilizują. Pielęgnacja w tym okresie skóry idzie dwutorowo. OCHRONA i ODBUDOWA. OCHRONA-potrzeba (...)
MENOPAUZA- nowe życie, nie wyrocznia
Autor: Róża
W drugiej dekadzie XXI wieku  trudno sobie wyobrazić, że kobiety nie dożywały menopauzy. Dziś rzadko można właściwie ocenić wiek kobiety, bo na jej wygląd wpływa wiele czynników a (...)
Oczyszczanie relacji za pomocą Reiki
Autor: Usunięty Ekspert
Każdy z nas miewa konflikty w relacjach. Czy to partnerskich, zawodowych czy rodzinnych.  Pojawiaja się zawsze wtedy,  kiedy kierujemy się głęboko zakorzenionymi zasadami, własnymi (...)
Mistrzowska liczba i jej wpływ na nasze życie
Autor: Róża
Jeżeli liczba końcowa wynosi /przed zsumowaniem/ 11, 22, 33, 44… t o   m a m y   d o  c z y n i e n i e  z liczbą mistrzowską. Posiadanie liczby mistrzowskiej zobowiązuje, albowiem (...)
Czym jest Reiki
Autor: Usunięty Ekspert
Co znaczy słowo Reiki?   Reiki to japońskie słowo oznaczające "uniwersalną eenrgię życiową". Rei: Reprezentuje mądrość, która pochodzi od Boga i kosmosu. Reprezentuje Boga, (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl