Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
PRACA NAD SOBĄ

W tym dziale spróbujemy odpowiedziedź na pytania:

- Od czego zaczyna się praca nad sobą ?
- Co mi może dać praca nad sobą ?
- Dlaczego warto z uwagą zwrócić się ku sobie ?

Czym jest ThetaHealing?
Autor: Usunięty Ekspert
Theta jest nazwą, którą naukowcy zarezerwowali dla częstotliwości fal mózgowych od 4 do 7 Hz. Jest to stan głębokiej medytacji, stan, w którym możemy wykreować dowolny aspekt naszego życia, zgodnie z naszą wolą. W stanie theta można uaktywnić chromosomy (...)
DOMOWE SPA. Urządź je u siebie!
Autor: Róża
Zimno i ponury nastrój. . . . jak to zmienić? aury raczej się nie da . . . ale. . . nastrój?? czemu nie?? nalewki, drinki w weekend rozluźniają, wprawiają w dobry nastrój. Ale są też (...)
PIELĘGNACJA OCZU
Autor: Róża
OCZY. . . to bardzo ważny organ w naszym ciele. Współczesny tryb życia nie jest zbyt łaskawy dla wzroku. Dużo pracujemy przy sztucznym świetle, komputerze, w klimatyzowanych (...)
BUDOWANIE ZWIĄZKU
Autor: Róża
Każdy z nas chce zakochać się z wzajemnością. Być razem na dobre i złe. Tak właśnie wyobrażamy sobie szczęście. Szukamy go wszędzie. . tylko nie tam, gdzie naprawdę jest. Tzn??? (...)
Naucz się mądrze prosić- potęga (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Często wiele kobiet zadaje sobie pytanie: co ja robię nie tak, że nie mogę znaleźć odpowiedniego mężczyzny? Właśnie w takim myśleniu tkwi główna przyczyna niepowodzenia. Nasza (...)
Optymizm miarą sukcesu
Autor: Róża
Rozpoczęliśmy nowy rok. Jesteśmy pełni postanowień noworocznych. Czy je zrealizujemy to JUŻ TYLKO OD NAS ZALEŻY. Zastanówmy się, co jest priorytetem dla nas w tym roku? ćwiczenia (...)
Raz na wozie a raz pod… czyli koło fortuny w (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Koło fortuny to karta losu, jeżeli trafia Wam się podczas wróżby jest to zapowiedź zmian i zawirowań w Waszym życiu. Nie ma się jednak czego obawiać, ponieważ zmiany nie zawsze są (...)
Czy można wywołać uczucie zakochania?
Autor: Usunięty Ekspert
Jest to moment, w którym dwoje ludzi patrzy sobie głęboko w oczy, powoli się obejmuje i zaczyna tańczyć razem w idealnej harmonii. Od razu wiadomo, że tych dwoje jest ważnych dla (...)
Chroniczne zmęczenie i sposób na niską (...)
Autor: Róża
Chroniczne zmęczenie. . . co to takiego??? To przypadłość dotykająca perfekcjonistów, pracoholików. Jeżeli staramy się za wszelką cenę wywiązywać ze wszystkich zadań NAJLEPIEJ, (...)
NASI ARCHANIOŁOWIE - ARCHANIOŁ GABRIEL
Autor: Usunięty Ekspert
W świecie archanielskim jest Archanioł, który zjawia się w naszym życiu, by pokazać nam, że jesteśmy stworzeni na podobieństwo Boga i każdy z Nas ma w sobie Boską cząstkę. Jest to (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl