Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
PRACA NAD SOBĄ

W tym dziale spróbujemy odpowiedziedź na pytania:

- Od czego zaczyna się praca nad sobą ?
- Co mi może dać praca nad sobą ?
- Dlaczego warto z uwagą zwrócić się ku sobie ?

Jak usprawnić swoje życie ?
Autor: Agnelya
  Stosowanie afirmacji jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby zrównoważyć nasze czakry . Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość, i osoby regularnie praktykujące afirmacje pozytywnie bilansują swoje czakry. Poprzez afirmację , możemy osiągnąć (...)
JAK ZAPROSIĆ SZCZĘSCIE DO SWOJEGO ŻYCIA , (...)
Autor: Agnelya
Aby afirmacja była skuteczna mówimy lub piszemy ją 40 razy dziennie przez 40 kolejnych dni. Dlaczego 40 dni ? Bo Bóg zawsze wszelkie transformacje robił przez 40 dni i tak np. Jezus (...)
Moc pozytywnego myślenia
Autor: Usunięty Ekspert
Wielu z was zadaje często pytania, czemu mi się nie udaje, dlaczego nie mam tego co inni itp. Zastanówcie się czy te wszystkie negatywne zdarzenia nie biorą się z waszych negatywnych (...)
Kuracja oczyszczająca na wiosnę
Autor: Róża
Nic tak dobrze nie robi na wiosnę jak kuracja oczyszczająca organizm. Przez dwa tygodnie pozbywamy się bez żalu konserwantów, barwników i innych zbędnych składników. Korzyści są (...)
Dlaczego afirmacje nie działają?
Autor: Usunięty Ekspert
Zapewne zastanawiasz się od czasu do czasu, dlaczego afirmacje nie działają. Od miesiąca powtarzasz „Jestem bogaty” i nic w tym kierunku nie zmienia się. Dlaczego? Być może (...)
Jak żyć by być szczęśliwym?
Autor: Usunięty Ekspert
Życie nasze przebiega różnie, raz na wozie, raz pod wozem, ale pamiętajmy o jednym: jakie ono będzie, zależy tylko i wyłącznie od Nas. Jakie i kiedy podejmiemy decyzje, czy będą one (...)
WIARA, KTÓRA PRZENOSI GÓRY
Autor: Róża
Jesteśmy różni. . . pod względem charakteru, wyglądu zewnętrznego- to oczywiste i nie podlega komentarzom. Jedni idą przez życie "jak burza", a inni? Liczą życiowe porażki. Dlaczego? (...)
Etapy miłosnego związku
Autor: Agnelya
 Każdy związek ma swój początek, etap środkowy i niestety czasami zakończenie. W pierwszym etapie oceniamy osobę na podstawie cech fizycznych, decydujemy czy uważamy kogoś za (...)
Bo on powiedział. . . czyli ile jest prawdy w (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Odkąd świat istnieje były różnice w zachowaniu, charakterach oraz psychice kobiet i mężczyzn. Tak zostaliśmy stworzeni, że inaczej postrzegamy rzeczywistość. Kobiety bardziej (...)
NASI ARCHANIOŁOWIE - ARCHANIOŁ METARON
Autor: Usunięty Ekspert
METARON  jest najmłodszym  z archaniołów, gdyż jego stworzenie nastąpiło po narodzinach innych archaniołów. Kiedyś był człowiekiem, został wprowadzony do nieba, gdzie stał się (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl