Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
PRACA NAD SOBĄ

W tym dziale spróbujemy odpowiedziedź na pytania:

- Od czego zaczyna się praca nad sobą ?
- Co mi może dać praca nad sobą ?
- Dlaczego warto z uwagą zwrócić się ku sobie ?

Różne oblicza miłości (...)
Autor: Agnelya
Nie od dziś wiadomo, że seks lesbijek budzi ciekawość i intryguje. Miłość lesbijska jest równie powszechna jak homoseksualizm mężczyzn, a nawet powszechnie uważana za bardziej atrakcyjną wizualnie. Lesbijki, z którymi z racji zawodu ja rozmawiałam zgodnie (...)
Zgodnie z fazami księżyca
Autor: Usunięty Ekspert
Mało osób kojarzy pojęcie: kalendarz księżycowy a szkoda bo ta niewiedza może nas bardzo dużo kosztować i to w każdej dziedzinie życia. Niewiele osób wie, że skuteczność (...)
Czy jesteś obciążony klątwą , urokiem (...)
Autor: Agnelya
  Wyobraź sobie drogi czytelniku, że jedziesz na rowerze i jednocześnie próbujesz trzymać różne rzeczy- torbę, zakupy, laptop…. Im więcej tych rzeczy trzymasz tym trudniej (...)
8 ścieżek jogi
Autor: Usunięty Ekspert
Joga jest jedną z najstarszych metod prowadzących do zjednoczenia ze wszystkim, co istnieje. A jest to możliwe jedynie poprzez doświadczenie przepływu. Przepływ to stan umysłu, kiedy (...)
KLĄTWA - cichy zabójca. . .
Autor: Usunięty Ekspert
„Klątwa - cichy zabójca”   UWAGA! Z góry przepraszam za wulgaryzmy, jednak są niezbędne w przytoczonej historii, aby zrozumieć sens przesłania…   - Mamo! - Czego Ty, kurwa znowu (...)
Czy zawsze prawda. . . .
Autor: Usunięty Ekspert
  Nikt z nas nie lubi być oszukiwany. Człowiek ma taką naturę, że woli znać prawdę chociażby najgorszą a przynajmniej tak mu się wydaje. Jednak czy zawsze prawda w szerokim tego słowa znaczeniu jest do końca potrzebna? Ze swojego (...)
Grzeszysz. . . ? Grzeszę. . .
Autor: Usunięty Ekspert
„- Grzeszysz…? – Grzeszę…”   „Podniosłem wzrok do Nieba i zobaczyłem… - nie ma Boga…, i zapłakałem… A Anioł rzekł: „To grzech oddzielił Cię od Niego. On jest i (...)
Granice tolerancji
Autor: Usunięty Ekspert
Doczekaliśmy się demokracji, wolności słowa i przekonań. Z racji tych przywilejów możemy publicznie manifestować swoje niezadowolenie albo wysuwać chociażby postulaty. Od jakiegoś (...)
Jak uzdrowić swój związek ?
Autor: Agnelya
Afirmacja jest to pozytywne stwierdzenie faktu w czasie teraźniejszym, który chcemy by zaistniał. Poprzez afirmację wykorzystujemy siłę podświadomości do kształtowania swojego życia, (...)
Związki skazane na zagładę. . .
Autor: Usunięty Ekspert
“Związki skazane na zagładę…”   Jakże często zdarza się, że przychodzi do mnie kobieta, mężczyzna i pyta o związki… Ci ludzie bywają tacy radośni, tacy szczęśliwi, są (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl