Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HISTORIE Z ŻYCIA

Prezentowane opowieści są historiami z życia naszych Wróżek, oraz przyjaciół tego portalu.

HISTORIA DAGMARY
Autor: Róża
Dagmara pochodzi ze wsi z wielodzietnej rodziny. Zawsze była przez rodziców odtrącana, zawsze na drugim miejscu. . . Największym marzeniem już od dzieciństwa było wyrwanie się ze wsi. Mijały lata, a w życiu Dagi nic się nie zmieniało. Tak do czasu dopóki nie (...)
BOŻONARODZENIOWE tradycje
Autor: Róża
BOŻE NARODZENIE to ulubione święto dzieci. Jest święty Mikołaj, ale są też Bożonarodzeniowe tradycje. To one zapadają w pamięć i pozostają jeszcze na długo w dorosłym życiu. (...)
Nieplanowane macierzyństwo
Autor: Róża
Z roku na rok rośnie w POLSCE liczba nastoletnich matek. Macierzyństwo nieletnich wiąże się głównie z przemianami obyczajowymi w kraju. Niestety również z brakiem antykoncepcji. . . i (...)
Psychoterapia. . . czy na pewno potrzebna?
Autor: Róża
Mamy XXI wiek i ciągle pokutuje przekonanie, że idąc do psychologa człowiek identyfikuje się ze świrem. A przecież gdy cierpimy na lęki 'o jutro', stany depresyjne, drażliwośc z byle (...)
Czas pojednania i przebaczania
Autor: Usunięty Ekspert
Jesteśmy w gorączkowym przedświątecznym okresie, każdy zabiegany i chce dopiąć wszystko na ostatni guzik. Ja chciałabym jednak zmusić Państwa do odrobiny refleksji. Jest czas (...)
Magia zapachów
Autor: Usunięty Ekspert
Zapachy od zawsze odgrywały ogromną rolę w naszym istnieniu, były czyś niezrównoważonym.   Zapach może nas zaciekawić lub też wzbudzić w nas odrazę. Magię zapachów od dawna (...)
Demonizujące projekcje
Autor: Usunięty Ekspert
Ówczesne czasy uświadamiaja nam w głębszym stopniu pragnienie większej stabilności i znalezienie pewnego oparcia. Przypomina to karcianego Diabła. Jak na ironię, w języku angielskim (...)
Bilet na lepsze życie
Autor: Usunięty Ekspert
Pochodzą najczęściej z małych wsi i miasteczek. Nie widzą żadnych perspektyw w swoim środowisku na "wyrwanie się" i lepsze jutro. W domu bieda, liczne rodzeństwo i żadnej nadziei (...)
Co zrobić jeśli on nie odwzajemnia naszych (...)
Autor: Agnelya
Młoda  35-letnia kobieta Izabela zakochała się w kilkanaście lat młodszym od siebie mężczyźnie, który nie odwzajemnia jej uczuć. . . Jakże często spotykana sytuacja. Mieszkali po (...)
Kiedy brakuje miłości ?
Autor: Agnelya
Rodzice i nauczyciele mający do czynienia z dorastającą młodzieżą zapewne zdaja sobie sprawę, jak styl życia osób z najbliższego otoczenia i hierarchia ich wartości ma wpływ na (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl