Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HISTORIE Z ŻYCIA

Prezentowane opowieści są historiami z życia naszych Wróżek, oraz przyjaciół tego portalu.

Możliwości wróżki, czyli jak (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Jesteśmy na tym portalu jak i na innych aby pomagać! Jednak nie zawsze ta pomoc może dotrzeć, kiedy są przerośnięte oczekiwania. Grono z Państwa zwraca się o pomoc poprzez SMS, oczywiście forma jak każda inna; tyle, że ma limit znaków i nie każdy z klientów (...)
Bezdomne zwierzęta. . . Pochyl się nad ich (...)
Autor: Róża
Słowo "schronisko” tak naprawdę z niczym miłym nam się nie kojarzy. Nawet najpiękniejsze idee są niestety przeliczane na pieniądze. Najbardziej na bezdomność są wystawione w Polsce (...)
Jak wyleczyć złamane serce / przetrwać (...)
Autor: Anna Bell
Życie czasem weryfikuje nasze plany, bywa że jesteśmy wiele lat w związku, czasem tylko chwilę, nieważne, każde rozstanie przynosi ból, cierpienie, niemoc, rozpacz i bezsilność. (...)
WIĘŹ OJCA Z DZIECKIEM. . .
Autor: Róża
Więź matki z dzieckiem rodzi się w naturalny sposób już w łonie matki. A jak się rodzi więź z ojcem?? Ojciec nie doświadcza biologicznej więzi. Są jednak tacy, którzy od wczesnych (...)
Bo on powiedział. . . czyli ile jest prawdy w (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Odkąd świat istnieje były różnice w zachowaniu, charakterach oraz psychice kobiet i mężczyzn. Tak zostaliśmy stworzeni, że inaczej postrzegamy rzeczywistość. Kobiety bardziej (...)
Sprawdzalność wróżb. Na czym polega?
Autor: Usunięty Ekspert
Moi Drodzy dziś pragnę opisać wam jak umiejętnie korzystać z wróżby,  jakie daje nam ona możliwości. Kochani, chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak ogromną mają (...)
Ja, moja wiara i przekonania
Autor: Usunięty Ekspert
Abyście mogli poznać mnie lepiej. . . Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niby wróżby to grzech?. Dlaczego niektórzy potępiają nas za to, że potrafimy odczytywać (...)
Szczęście- gdzie ono się podziało?
Autor: Anna Bell
Długo rozmyślałam na tym czym jest szczęście, gdzie go szukać? Kto może mi go dać a może mam je sobie stworzyć sama. Dziś szukam tego szczęścia. Próbuje znaleźć odpowiedz na (...)
WALENTYNKOWA KOLACJA DLA DWOJGA
Autor: Róża
WALENTYNKI… może wspólna kolacja? będzie wszak wstępem do dalszego ciągu. Są wśród nas takie panie, które jak obrazę traktują, kiedy wybraniec w WALENTYNKI nie da choćby kartki z (...)
Doznania i doświadczenia z. . . sypialni
Autor: Róża
Są mężczyźni, którzy nie mają innego tematu jak sex… przynajmniej wtedy, gdy są w swoim męskim gronie. Są i tacy /w dojrzalszym wieku/, którzy swoje niedyspozycje w sypialni (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl