Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HISTORIE Z ŻYCIA

Prezentowane opowieści są historiami z życia naszych Wróżek, oraz przyjaciół tego portalu.

Czy to jest miłość czy. . . ?
Autor: Agnelya
Coraz więcej osób zakochuje się bez wzajemności. „Klara napisała:Jest czarujący, miły, uprzejmy, mieszka po sąsiedzku więc widujemy się codziennie…no i zakochałam się” Byłoby to całkiem naturalne, gdyby on wiedział o tym uczuciu i podzielał je, a tak (...)
Różne oblicza miłości część I
Autor: Agnelya
Nie od dziś wiadomo, że seks lesbijek budzi ciekawość i intryguje. Miłość lesbijska jest równie powszechna jak homoseksualizm mężczyzn, a nawet powszechnie uważana za bardziej (...)
Zgodnie z fazami księżyca
Autor: Usunięty Ekspert
Mało osób kojarzy pojęcie: kalendarz księżycowy a szkoda bo ta niewiedza może nas bardzo dużo kosztować i to w każdej dziedzinie życia. Niewiele osób wie, że skuteczność (...)
Co zrobić jak sfiksujemy na nierealną (...)
Autor: Agnelya
Co zrobić jak sfiksujemy na nierealną miłość? Rozmawiałam wczoraj z panią bardzo nieszczęśliwie zakochaną …. zakochaną w kimś, kto nawet nie miał pewnie pojęcia o takim fakcie. (...)
Czy do końca ateiści. . .
Autor: Usunięty Ekspert
W dzisiejszych czas wręcz na topie jest brak wiary. Wielu ludzi nawet niepytanych próbuje zwrócić na siebie uwagę spotami, stwierdzeniami: NIE ZABIJAM, NIE KRADNĘ, NIE WIERZĘ. Tak się zastawiam, czemu ktoś uparcie deklaruje ateizm? Wiem (...)
Czy zawsze prawda. . . .
Autor: Usunięty Ekspert
  Nikt z nas nie lubi być oszukiwany. Człowiek ma taką naturę, że woli znać prawdę chociażby najgorszą a przynajmniej tak mu się wydaje. Jednak czy zawsze prawda w szerokim tego słowa znaczeniu jest do końca potrzebna? Ze swojego (...)
Grzeszysz. . . ? Grzeszę. . .
Autor: Usunięty Ekspert
„- Grzeszysz…? – Grzeszę…”   „Podniosłem wzrok do Nieba i zobaczyłem… - nie ma Boga…, i zapłakałem… A Anioł rzekł: „To grzech oddzielił Cię od Niego. On jest i (...)
Prawie nowe życie. . . .
Autor: Usunięty Ekspert
Poznali się kiedy ona zamierzała już wyjść, ale zapomniała kupić papierosy i szybko wróciła się do baru, gdzie On stał i popijał piwo. Kupiła i wyszła, ale wzrok faceta przy (...)
WAKACJE BEZ RODZICÓW
Autor: Róża
Pierwszy wyjazd dziecka na wakacje to stres zarówno dla rodzica jak i dla dziecka. Pozytywne aspekty to poznanie nowej okolicy, świeże powietrze i ciekawi ludzie. Każde dziecko jest inne i (...)
Dzieje kobiety. . . .
Autor: Usunięty Ekspert
Bóg stworzył świat, a kiedy ukończył dzieło powołał do życia mężczyznę aby mógł się cieszyć dziełem Stwórcy. Mężczyzna jednak do końca nie umiał się odnaleźć w tym (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl