Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HISTORIE Z ŻYCIA

Prezentowane opowieści są historiami z życia naszych Wróżek, oraz przyjaciół tego portalu.

Dlaczego konieczny jest staranny (...)
Autor: Agnelya
Dla człowieka, który ma prawdziwego przyjaciela, życie jest bardziej radosne. Samotnicy, ludzie stroniący od kontaktów interpersonalnych rzadko kiedy są naprawdę szczęśliwi. Dlaczego przyjaźń daje nam tyle szczęścia? Robienie czegoś, czy też przebywanie z (...)
Naucz się mądrze prosić- potęga (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Często wiele kobiet zadaje sobie pytanie: co ja robię nie tak, że nie mogę znaleźć odpowiedniego mężczyzny? Właśnie w takim myśleniu tkwi główna przyczyna niepowodzenia. Nasza (...)
Wspomnienia. . . .
Autor: Usunięty Ekspert
Było już tradycją, że maturalne klasy musiały w maju odbyć pielgrzymkę do miejsca kultu, aby odebrać dyplom z religii. Tak też Danka wraz ze swoją szkołą udała się do świętego (...)
Rehabilitacja
Autor: Usunięty Ekspert
Żyjąc mamy wzloty i upadki ale mamy też plany, marzenia. Każdy w mniejszym czy większym stopniu coś sobie założył, do czegoś dąży, ma pomysł na kilka lat życia i nagle chwila (...)
OCHRONA PRZED ZIMNEM I MROZEM NASZEGO PUPILA
Autor: Róża
Nasi czworonożni przyjaciele w zimie też marzną. Niektóre nie potrzebują żadnego zabezpieczenia przed mrozem, a niektóre wręcz wymagają tego. Grzywacz chiński, lub meksykański, nagi (...)
Ferie-dobra okazja na odreagowanie i pozbycie (...)
Autor: Róża
FERIE-to czas na to by wreszcie wraz z dziećmi spędzić efektywnie czas. Warto go z góry zaplanować. Wyjazd niestety nie zawsze wchodzi w grę z powodów czysto finansowych. A zatem co (...)
Czy można wywołać uczucie zakochania?
Autor: Usunięty Ekspert
Jest to moment, w którym dwoje ludzi patrzy sobie głęboko w oczy, powoli się obejmuje i zaczyna tańczyć razem w idealnej harmonii. Od razu wiadomo, że tych dwoje jest ważnych dla (...)
Chroniczne zmęczenie i sposób na niską (...)
Autor: Róża
Chroniczne zmęczenie. . . co to takiego??? To przypadłość dotykająca perfekcjonistów, pracoholików. Jeżeli staramy się za wszelką cenę wywiązywać ze wszystkich zadań NAJLEPIEJ, (...)
Pokaż mi swoją torebkę a powiem Ci kim (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Mało kto wie, że torebka, którą nosimy odzwierciedla nasze psychologiczne uwarunkowania. Torebki mają różne kształty, wielkości , kolory, różnie je nosimy i co one o Nas (...)
Bajka dla dorosłych
Autor: Usunięty Ekspert
Leżeli przytuleni na plaży a afrykańskie słońce mocno dawało o sobie znać. Masował jej ciało na zmianę z morskim przypływem i delikatnie całował szyję. Zamknęła oczy, poddała (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl