Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HISTORIE Z ŻYCIA

Prezentowane opowieści są historiami z życia naszych Wróżek, oraz przyjaciół tego portalu.

PO DRUGIEJ STRONIE TĘCZY
Autor: Anna Bell
 Romans to związek czy gra miłosna? Mam wiele klientek które przeżywają ten koszmar czy fascynującą rozkosz. Gdy rozmawiam z nim próbuje ich zrozumieć, słuchając ich historii i patrząc w karty. Zawsze pada to samo pytanie; Czy on mnie kocha? I drugie czy (...)
Ja się bojałam Pani Wróżbitko!
Autor: Usunięty Ekspert
"Ja się bojałam Pani Wróżbitko!" - Dzień dobry. . . , mogę wejść. . . ? - Taki telefon dostałem o 7 rano. Pierwsza moja myśl: "Czyżbym umawiał się z kimś w nocy?!". - Ojej, jest (...)
Granice tolerancji
Autor: Usunięty Ekspert
Doczekaliśmy się demokracji, wolności słowa i przekonań. Z racji tych przywilejów możemy publicznie manifestować swoje niezadowolenie albo wysuwać chociażby postulaty. Od jakiegoś (...)
Gdzie szukać sensu przeznaczenia. . . ?
Autor: Usunięty Ekspert
“Gdzie szukać sensu przeznaczenia…?   - Czy istnieje coś takiego, jak przeznaczenie. . . ? - Hmm. . . , a czym jest przeznaczenie. . . ? No właśnie. . . Czy istnieje przeznaczenie? (...)
Związki skazane na zagładę. . .
Autor: Usunięty Ekspert
“Związki skazane na zagładę…”   Jakże często zdarza się, że przychodzi do mnie kobieta, mężczyzna i pyta o związki… Ci ludzie bywają tacy radośni, tacy szczęśliwi, są (...)
Jak usprawnić swoje życie ?
Autor: Agnelya
  Stosowanie afirmacji jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby zrównoważyć nasze czakry . Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość, i osoby regularnie praktykujące (...)
Druga strona życia
Autor: Usunięty Ekspert
  Ludzkość od zawsze fascynowała "druga strona"życia, tym samym wielu ludzi próbowało i próbuje nadal skontaktować się ze zmarłymi przywołując ich dusze. Jest dużo osób co (...)
Scedowana odpowiedzialność. . .
Autor: Usunięty Ekspert
Zło na dobre zaczęło rządzić dzisiejszym światem. Napad za napadem, mord za mordem i najsmutniejsza ostatnimi czasy rzecz - dzieciobójstwa! Bardzo bym chciała porozmawiać z taką (...)
Problem społeczny- Niezaradność życiowa
Autor: Usunięty Ekspert
Prasa, telewizja na każdym niemal kanale pokazuje ogrom ludzkich nieszczęść. Każdego dnia są wypadki, tragedie wynikające z barku odpowiedzialności człowieka jak i losowe. Śmierci (...)
O czym mówią nam zmarli? Kontakty ze światem (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Zapewne nie raz zastanawialiście się Państwo czy naprawdę można nawiązać kontakt z duszą zmarłej osoby, a nawet uzyskać od niej informacje. Mam oczywiście na myśli prawdziwe (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >  >|
Wszystkie historie
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl